Odvirování počítače, notebooku i mobilního telefonu provádíme v našem antivirovém centru. Součástí odvirování je i oprava systému, aktualizace systému, konfigurace a optimalizace systému. V případě, že je systém Windows natolik poškozený v důsledku zavirování, probíhá čistá přeinstalace systému. Tak docílíme nejvyšší kvality služeb a spokojenosti zákazníků.

Prach v PC a notebooku

Čištění počítače

Prach v počítačové skříni dokáže napáchat nevratné poškození celého počítače a ztrátě dat, fotografií, dokumentů. Neodkládejte návštěvu servisu.

Pokud je ze skříně počítače, nebo notebooku slyšet zvýšený hluk, může to být právě proto, že se chlazení snaží zvýšením otáček ochladit procesor. Ve chvíli, kdy to už nezvládne, může dojít ke spálení procesoru a poškození základní desky.

Vyčistit počítač je menší náklad než opravit poškozený počítač v důsledku přehřátí.

Záchrana dat

Záchrana dat

Specializujeme se na záchranu dat z pevných disků, flash disků, paměťových karet..u kterých došlo k poškození struktury, přepsání nebo jinému selhání.

Archivace fotografií

Již 10 rokem provádíme archivaci dat pro firmy i jednotlivce. Archivace je prováděna na speciální archivační média DVD, u kterého je použita pro záznam kovová vrstva. Takový záznam je s životností 160 let, nepodléhá oxidaci..tak jak podléhá běžné DVD či CD.

Pro více informací nás kontaktujte

Top